Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа-04.10.2012р.

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
ГОЛОВИ СОКАЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
від 03 жовтня 2012 року № 518
м. Сокаль

Про включення в перелік земельної ділянки,
призначеної для продажу у власність на
земельних торгах у формі аукціону та продажу
її у власність під будівництво виробничих і
адміністративно-побутових будівель та
виробничо-складського комплексу на території
Острівської сільської ради

Керуючись статтями 17;127; 134-137; п. 12 Перехідних положень Земельного кодексу України, Закону України «Про оцінку земель», п. 7 ст.13 Закону України від 09 квітня 1999 року №586-ХІV «Про місцеві державні адміністрації», розпорядженням голови Сокальської районної державної адміністрації від 9 квітня 2012 року №184 «Про затвердження Тимчасового порядку проведення земельних аукціонів у Сокальському районі», розглянувши звіт про експертну грошову оцінку:

1.Включити в перелік земельну ділянку, яка призначена для продажу у власність на земельних торгах у формі аукціону площею 1,5738 га під будівництво виробничих і адміністративно-побутових будівель та виробничо-складського комплексу із земель запасу (угіддя - землі промисловості) на території Острівської сільської ради.

Кадастровий номер земельної ділянки 4624884200:03:000:0054.

2.Затвердити:

2.1.Звіт про експертну грошову оцінку земельної ділянки, площею 1,5738 га під будівництво виробничих і адміністративно-побутових будівель та виробничо-складського комплексу із земель запасу (угіддя - землі промисловості) на території Острівської сільської ради з метою її продажу на аукціоні .

2.2.Стартову ціну продажу на аукціоні земельної ділянки площею 1,5738 га під будівництво виробничих і адміністративно-побутових будівель та виробничо-складського комплексу із земель запасу (угіддя - землі промисловості) на території Острівської сільської ради в сумі 443 272 грн. (чотириста сорок три тисячі двісті сімдесят дві гривні.)

2.3.Технічний паспорт земельної ділянки, яка призначена для продажу у власність на земельних торгах у формі аукціону площею 1,5738 га під будівництво виробничих і адміністративно-побутових будівель та виробничо-складського комплексу із земель запасу (угіддя - землі промисловості) на території Острівської сільської ради.

2.4.Гарантійний внесок в розмірі 5% стартової ціни, що дорівнює 22 163,6 (двадцять дві тисячі сто шістдесят три гривні 60 коп.).

2.5.Реєстраційний внесок в розмірі 0,5 мінімальної заробітної плати, що становить 559 (п’ятсот п’ятдесят дев’ять)грн.. 00 коп.

3.Продати у власність земельну ділянку на земельних торгах у формі аукціону площею 1,5738 га під будівництво виробничих і адміністративно-побутових будівель та виробничо-складського комплексу із земель запасу (угіддя - землі промисловості) на території Острівської сільської ради.

4.Встановити крок земельних торгів у формі аукціону з продажу земельної ділянки , яка призначена для продажу у власність на земельних торгах у формі аукціону площею 1,5738 га під будівництво виробничих і адміністративно-побутових будівель та виробничо-складського комплексу із земель запасу (угіддя - землі промисловості) на території Острівської сільської ради у розмірі 3% стартової ціни, що дорівнює 13 298,16 (тринадцять тисяч двісті дев’яносто вісім гривень 16 коп.).

5.Заступнику голови Сокальської районної державної адміністрації І.Кущаку укласти договір з виконавцем земельних торгів у формі аукціону, ліцензованою юридичною особою, яка має дозвіл (ліцензію) на проведення земельних торгів у формі аукціону та договір купівлі-продажу земельної ділянки, яка призначена для продажу у власність на земельних торгах у формі аукціону площею 1,5738 га під будівництво виробничих і адміністративно-побутових будівель та виробничо-складського комплексу із земель запасу (угіддя - землі промисловості) на території Острівської сільської ради.

6.Місцем проведення земельних торгів у формі аукціону є малий актовий зал (ІІ-й поверх) Сокальської районної державної адміністрації за адресою: м.Сокаль, вул. Шептицького, 26.

7.Гарантійний внесок, сплачений переможцем до початку торгів, зарахувати до купівельної ціни.

8.Договір купівлі-продажу земельної ділянки між Сокальською районною державною адміністрацією та переможцем торгів укласти в день проведення торгів.

9.Ціну продажу земельної ділянки, право власності якої набуто на земельних торгах у формі аукціону, сплатити переможцем торгів не пізніше 3 (трьох) банківських днів з дня укладання договору купівлі-продажу.

10.Оплатити виконавцю земельних торгів у формі аукціону витрати, пов’язані із підготовкою та проведенням земельних торгів у формі аукціону на підставі окремого договору.

11.Право власності на земельну ділянку, набуте за результатами проведення земельних торгів у формі аукціону, підлягає державній реєстрації в порядку, визначеному законом.

12.Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови районної державної адміністрації І.Кущака.

Голова районної державної адміністрації
Н.П.КАРТАШОВА


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше