Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа-04.10.2012р.

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
ГОЛОВИ СОКАЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
від 01 жовтня 2012 року № 506
м. Сокаль

Про затвердження проекту
землеустрою щодо відведення земельної
ділянки для утворення фермерського
господарства громадянину Карплюку
Ігорю Володимировичу на території
Великомостівської міської ради

Керуючись ст.ст. 17, 124, 126 п. 12 Перехідних положень Земельного кодексу України, ст.ст. 5, 7 Закону України про фермерське господарство, враховуючи позитивний висновок комісії з розгляду питань, пов»язаних з погодженням документації із землеустрою, розглянувши проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки для утворення фермерського господарства громадянину Карплюку Ігорю Володимировичу на території Великомостіської міської ради:

1.Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки для утворення фермерського господарства громадянину Карплюку Ігорю Володимировичу на території Великомостівської міської ради загальною площею 100,0 га в тому числі рілля - 33,5066 га, сінокіс – 14,2844 га, пасовище – 52,2090 га.

2.Дати дозвіл громадянину Карпюку Ігорю Володимировичу на розробку нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 100,0 га на території Великомостівської міської ради, для розрахунку орендної плати.

3.Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови районної державної адміністрації І.Кущака.

Голова районної державної адміністрації
Н.П.КАРТАШОВА


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше