Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа-26.09.2012р.

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
ГОЛОВИ СОКАЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
від 26 вересня 2012 року № 494
м. Сокаль

Про утворення робочої групи з контролю
за проведенням робіт по відбору шламу зі
шламонакопичувача на території
Савчинської сільської ради між
населеними пунктами Бояничі, Гута,
Савчин

Відповідно до Законів України „Про Цивільну оборону України”, „Про правові засади цивільного захисту”, постанови Кабінету Міністрів України від 10 травня 1994 року № 299 „Про затвердження Положення про Цивільну оборону України” та на виконання листа Червоноградського міського відділу Управління Служби Безпеки України у Львівській області від 08 серпня 2012 року № 53/2394 :

1.Утворити робочу групу з контролю за проведенням робіт по відбору шламу зі шламонакопичувача на території Савчинської сільської ради між населеними пунктами Бояничі, Гута, Савчин у складі згідно з додатком.

2.Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови районної державної адміністрації І.Кущака.

Голова районної державної адміністрації
Н.П.КАРТАШОВА


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше