Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа-24.09.2012р.

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
ГОЛОВИ СОКАЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
від 21 вересня 2012 року № 474
м. Сокаль

Про внесення змін у додаток до розпорядження голови
райдержадміністрації від 23 квітня 2009 року № 167

У зв’язку з кадровими змінами:

1.Внести зміни у додаток до розпорядження голови райдержадміністрації від 23 квітня 2009 року №167 «Про створення комісії по наданню соціальної допомоги найменш забезпеченим громадянам, які опинилися в екстремальних обставинах» та викласти склад комісії по наданню соціальної допомоги найменш забезпеченим громадянам, які опинилися в екстремальних обставинах, у новій редакції згідно з додатком.

2.Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови райдержадміністрації від 22 серпня 2012 року № 414 «Про внесення змін у додаток до розпорядження голови райдержадміністрації від 23 квітня 2009 року №167».

Голова районної державної адміністрації
Н.П.КАРТАШОВА


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше