Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа-21.09.2012р.

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
ГОЛОВИ СОКАЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
від 20 вересня 2012 року № 462
м. Сокаль

Про утворення комітету з
конкурсних торгів Сокальської
районної державної адміністрації

У відповідності до Закону України «Про здійснення державних закупівель» від 01 червня 2010 року №2289-VI із змінами і доповненнями, Типового положення про комітет з конкурсних торгів, затвердженого наказом Міністерства економіки України від 26 липня 2010 року №916, зареєстрованого в Міністерстві юстиції від 06 серпня 2010 року за №622/17917, на підставі ст.ст. 6, 39 Закону України «Про місцеві державні адміністрації»:

1.Утворити комітет з конкурсних торгів Сокальської районної державної адміністрації у складі згідно з додатком.

2.Затвердити Положення про комітет з конкурсних торгів Сокальської районної державної адміністрації, що додається.

3.Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови райдержадміністрації від 04 вересня 2012 року №436 «Про утворення комітету з конкурсних торгів Сокальської районної державної адміністрації».

4.Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації П.Савчука.

Голова районної державної адміністрації
Н.П.КАРТАШОВА


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше