Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа-19.09.2012р.

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
ГОЛОВИ СОКАЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
від 17 вересня 2012 року № 461
м. Сокаль

Про внесення змін до розпорядження
голови Сокальської районної державної
адміністрації від 03 квітня 2012 року №174

Керуючись статтею 17, пунктом 12 Перехідних положень Земельного кодексу України, враховуючи заяви громадян Кісілевича Михайла Михайловича, Кісілевича Василя Михайловича, Кісілевича Богдана Михайловича:

1.Внести зміни до розпорядження голови Сокальської районної державної адміністрації від 03 квітня 2012 року №174 «Про надання дозволу гр. Кісілевичу Богдану Михайловичу, Кісілевичу Михайлу Михайловичу та Кісілевичу Василю Михайловичу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право на земельну ділянку, для обслуговування нежитлової будівлі (кормоцеху) на території Домашівської сільської ради», а саме слова "нежитлової будівлі кормоцеху" в усіх відмінках і числах замінити словами "нежитлових будівель (кормоцех, свинарник 1, свинарник 2, конюшня)" у відповідному відмінку і числі.

2.Управлінню Держкомзему у Сокальському районі (С.Шевчук), виконкому Домашівської сільської ради внести зміни в земельно-облікові документи.

3.Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови районної державної адміністрації І. Махашілова.

Голова районної державної адміністрації
Н.П.КАРТАШОВА


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше