Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа – 17.05.11р. . Дата оновлення інформації

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
ГОЛОВИ СОКАЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
від 16 травня 2011 року №277
м.Сокаль

Про внесення змін у додаток до
розпорядження голови райдержадміністрації
від 18 лютого 2008 року № 58


У зв’язку з кадровими змінами в райдержадміністрації:

1. Внести зміни у додаток до розпорядження голови райдержадміністрації від 18 лютого 2008 року № 58 “Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців Сокальської райдержадміністрації”, виклавши склад конкурсної комісії у новій редакції згідно з додатком.

2. Розпорядження голови райдержадміністрації від 12 січня 2011 року №16 “Про внесення змін у додаток до розпорядження голови райдержадміністрації від 18 лютого 2008 року № 58” визнати таким, що втратило чинність.

Голова районної державної адміністрації
М. І. МИСАК


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше