Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа-07.09.2012р.

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
ГОЛОВИ СОКАЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
від 05 вересня 2012 року № 441
м. Сокаль

Про надання дозволу громадянці Антонюк Світлані Ігорівні
на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо
складання документів, що посвідчують право на земельну
ділянку, для ведення садівництва в садівничому кооперативі
«Золота осінь» на території Сілецької сільської ради

Керуючись статтями 17, 118, 121, пунктом 12 Перехідних положень Земельного кодексу України, рішенням ХІІІ сесії VІ скликання Сілецької сільської ради від 02 серпня 2012 року, розглянувши заяву громадянки Антонюк Світлани Ігорівни, жительки міста Соснівка, про передачу у власність земельної ділянки для ведення садівництва в садівничому кооперативі «Золота осінь» на території Сілецької сільської ради:

1.Дати дозвіл громадянці Антонюк Світлані Ігорівні, жительці міста Соснівка, на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право на земельну ділянку, яка перебуває в користуванні, для ведення садівництва в садівничому кооперативі «Золота осінь».

2.Розроблену та погоджену технічну документацію із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право на земельну ділянку, подати на затвердження районній державній адміністрації.

3.Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови районної державної адміністрації І.Махашілова.

Голова районної державної адміністрації
Н.П.КАРТАШОВА


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше