Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа-05.09.2012р.

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
ГОЛОВИ СОКАЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
від 03 вересня 2012 року № 433
м. Сокаль

Про стан боротьби із злочинністю
та профілактики правопорушень в
Сокальському районі

На виконання рішення Колегії райдержадміністрації від 31 серпня 2012 року №25 “Про стан боротьби із злочинністю та профілактики правопорушень в Сокальському районі”:

1.Сокальському РВ ГУМВС України у Львівській області (В.Спічак):

1.1.Організувати системну роботу органів кримінального розшуку та забезпечити результативність оперативно-розшукової діяльності.

1.2.Щомісячно приймати участь в нараді при голові Сокальської районної державної адміністрації за участю відділу взаємодії з правоохоронними органами, оборонної та мобілізаційної роботи апарату райдержадміністрації з метою оперативного вирішення питань боротьби із злочинністю та профілактики правопорушень в Сокальському районі.

2.Керівникові апарату райдержадміністрації М.Христинич, відділу взаємодії з правоохоронними органами, оборонної та мобілізаційної роботи апарату райдержадміністрації (В.Шевчук) організувати нараду за участю представників прокуратури Сокальського району, Сокальського РВ ГУМВС України у Львівській області, органів місцевого самоврядування, Сокальського районного управління юстиції, начальників відділів: освіти Р.Монастирського, культури та туризму Л.Фарин, у справах молоді та спорту Я.Тарасюка, служби у справах дітей Г.Федаш, в.о. головного лікаря комунального закладу Сокальської районної ради Львівської області „Сокальська центральна районна лікарня” Я.Вітика, директора Сокальського РЦСССДМ Н.Хомин з метою розробки заходів на виконання рішень координаційної наради керівників правоохоронних органів району.

3.Сокальському РВ ГУМВС України у Львівській області (В.Спічак) спільно з відділом освіти райдержадміністрації (Р.Монастирський), органами місцевого самоврядування, Сокальським районним управлінням юстиції (А.Олесько) протягом IV кварталу 2012 року провести в загальноосвітніх навчальних закладах району батьківські конференції з питань запобігання негативним проявам серед неповнолітніх, у тому числі вживання спиртних напоїв, наркотичних засобів, токсикоманії, дитячій безпритульності, забезпечити виявлення дітей, які жебракують, вчиняють правопорушення або стали жертвами злочинної діяльності дорослих.

4.Сокальському РВ ГУМВС України у Львівській області (В.Спічак), Сокальському районному управлінню юстиції (А.Олесько), відділам: освіти (Р.Монастирський), культури та туризму (Л.Фарин), службі у справах дітей (Г.Федаш), Сокальському РЦСССДМ (Н.Хомин), органам місцевого самоврядування проводити спільні рейди – перевірки Народних домів, розважальних та торгівельних закладів в нічний час у вихідні, святкові дні.

5.Відділу освіти райдержадміністрації (Р.Монастирський) забезпечити організацію індивідуальної виховної роботи з неповнолітніми, що перебувають на внутрішкільному обліку та обліку в кримінальній міліції у справах дітей Сокальського РВ ГУМВС України у Львівській області.

6.Відділам: освіти (Р.Монастирський), культури та туризму (Л.Фарин), у справах молоді та спорту (Я.Тарасюк) залучити неповнолітніх, що перебувають на внутрішкільному обліку та обліку в кримінальній міліції у справах дітей Сокальського РВ ГУМВС України у Львівській області, до роботи в гуртках, секціях, любительських об’єднаннях в установах освіти, культури, спорту.

7.Рекомендувати керівникам органів місцевого самоврядування продовжувати вживати заходи щодо обмеження графіку роботи розважальних закладів до 23 години та обмеження продажу спиртних напоїв на АЗС району після 22 години, скласти та погодити графіки спільних перевірок зазначених закладів.

8.Сокальському РВ ГУМВС України у Львівській області (В.Спічак), відділам: взаємодії з правоохоронними органами, оборонної та мобілізаційної роботи (В.Шевчук), з питань внутрішньої політики, зв’язків з ЗМІ та громадськими організаціями (Л.Луців) висвітлювати в засобах масової інформації позитивний досвід діяльності громадських формувань з метою популяризації їх діяльності, забезпечення співпраці населення з правоохоронними органами району.

9.Контроль за виконанням розпорядження покласти на керівника апарату районної державної адміністрації М.Христинич.

Голова районної державної адміністрації
Н.П.КАРТАШОВА


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше