Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа-05.09.2012р.

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
ГОЛОВИ СОКАЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
від 03 вересня 2012 року № 431
м. Сокаль

Про надання дозволу громадянці Гутій Ользі Петрівні на
підготовку технічної документації із землеустрою щодо
складання документів, що посвідчують право
користування земельною ділянкою, для обслуговування
господарського двору на території Реклинецької сільської
ради

Керуючись ст.ст. 17, 124 п.12 Перехідних положень Земельного кодексу України, розглянувши заяву громадянки Гутої Ольги Петрівни про надання дозволу на підготовку технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право користування земельною ділянкою, для обслуговування господарського двору на території Реклинецької сільської ради:

1.Дати дозвіл громадянці Гутій Ользі Петрівні на підготовку технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право користування земельною ділянкою, для обслуговування господарського двору на території Реклинецької сільської ради.

2.Рекомендувати громадянці Гутій Ользі Петрівні звернутися у ліцензовану землевпорядну організацію для підготовки технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право користування земельною ділянкою.

3.Розроблену та погоджену в установленому порядку технічну документацію із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право користування земельною ділянкою, подати на затвердження районній державній адміністрації.

4.Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови районної державної адміністрації І.Махашілова.

Голова районної державної адміністрації
Н.П.КАРТАШОВА


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше