Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа-23.08.2012р.

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
ГОЛОВИ СОКАЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
від 22 серпня 2012 року № 411
м. Сокаль

Про надання дозволу громадянину Хацко Миколі
Степановичу на складання проекту землеустрою
щодо відведення земельних ділянок для ведення
товарного сільськогосподарського виробництва на
території Княжівської сільської ради

Керуючись статтями 17, 118, 121 п. 12 Перехідних положень Земельного кодексу України, розглянувши клопотання Княжівської сільської ради від 02 липня 2012 року №38/02-21 про надання дозволу на виготовлення технічної документації по відведенню земельних ділянок в розмірі земельної частки (паю) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва взамін сертифікату на право на земельну частку (пай) громадянину Хацко Миколі Степановичу на території Княжівської сільської ради:

1.Дати дозвіл громадянину Хацко Миколі Степановичу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення товарного сільськогосподарського виробництва взамін сертифікату на право на земельну частку (пай) на території Княжівської сільської ради.

2.Рекомендувати громадянину Хацко Миколі Степановичу звернутися у ліцензовану землевпорядну організацію для складання проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок.

3.Розроблений та погоджений проект землеустрою щодо відведення земельних ділянок подати на затвердження районній державній адміністрації.

4.Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови районної державної адміністрації І.Махашілова.

Голова районної державної адміністрації
М.І.МИСАК


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше