Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа-23.08.2012р.

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
ГОЛОВИ СОКАЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
від 22 серпня 2012 року № 409
м. Сокаль

Про розірвання договорів оренди землі та вилучення
земельних ділянок у ТзОВ «Західноукраїнська Аграрна
Компанія» на території Острівської та Поторицької
сільських рад та передачу їх до земель запасу
Острівської та Поторицької сільських рад

Керуючись статтями 17, 141, 142, 151 пунктом 12 Перехідних положень Земельного кодексу України, розглянувши клопотання ТзОВ «Західноукраїнська Аграрна Компанія» про розірвання договору оренди землі та вилучення земельних ділянок на території Острівської та Поторицької сільських рад:

1.Розірвати договір оренди землі та вилучити земельну ділянку із земель ТзОВ «Західноукраїнська Аграрна Компанія» на території Острівської сільської ради площею 0,1272 га, перевівши в землі запасу Острівської сільської ради.

2.Розірвати договір оренди землі та вилучити земельну ділянку із земель ТзОВ «Західноукраїнська Аграрна Компанія» на території Поторицької сільської ради площею 1,2461 га, перевівши в землі запасу Поторицької сільської ради.

3.Управлінню Держкомзему у Сокальському районі (С.Шевчук), виконкомам Острівської та Поторицької сільських рад внести відповідні зміни в земельно-облікові документи.

4.Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови районної державної адміністрації І.Махашілова.

Голова районної державної адміністрації
М.І.МИСАК


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше