Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа-22.08.2012р.

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
ГОЛОВИ СОКАЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
від 20 серпня 2012 року № 408
м. Сокаль

Про проведення заходу
та виділення коштів

На виконання районної «Програми підтримки культурно- просвітницьких та інформаційно – презентаційних заходів Сокальського району на 2012 рік», затвердженої рішенням сесії Сокальської районної ради від 10 січня 2012 року №182:

1.Виділити кошти в сумі 2 800 (дві тисячі вісімсот) гривень для організації проведення заходу Корчмин/Стаївка: транскордонний діалог української та польської культур - «Європейські Дні Добросусідства» за рахунок призначень "Програми підтримки культурно – просвітницьких та інформаційно – презентаційних заходів Сокальського району на 2012 рік".

2.Начальнику фінансового управління райдержадміністрації С.Ксьонжик виділені кошти перерахувати на рахунок райдержадміністрації, як головного розпорядника коштів.

3.Начальнику відділу фінансово – господарського забезпечення райдержадміністрації С.Гойдало проводити оплату після представлення документів.

4.Начальнику відділу освіти райдержадміністрації Р.Монастирському забезпечити підвіз учасників художньої самодіяльності трьома шкільними автобусами.

5.Начальнику відділу культури та туризму райдержадміністрації Л.Фарин організувати культурно – мистецьку програму, ярмарок народної творчості.

6.Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови районної державної адміністрації Н.Карташову.

Голова районної державної адміністрації
М.І.МИСАК


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше