Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа-15.08.2012р.

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
ГОЛОВИ СОКАЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
від 13 серпня 2012 року № 398
м. Сокаль

Про організацію викладання предмета "Захист Вітчизни"
та військово-патріотичного виховання молоді в навчальних
закладах району у 2012/13 навчальному році

На виконання Закону України "Про військовий обов`язок і військову службу", Указу Президента України від 25 жовтня 2002 року № 948/2002 "Про Концепцію допризовної підготовки і військово-патріотичного виховання молоді", постанови Кабінету Міністрів України від 30 листопада 2000 року № 1770 "Про затвердження положення про допризовну підготовку і про підготовку призовників з військово-технічних спеціальностей", враховуючи клопотання військового комісара Сокальсько-Червоноградського об`єднаного районного військового комісаріату від 10 травня 2012 року № 1179:

1.Затвердити заходи з організації викладання предмета “Захист Вітчизни” та проведення військово-патріотичного виховання молоді у Сокальському районі на 2012/13 навчальний рік (надалі - заходи), що додаються.

2.Відділу освіти райдержадміністрації (Р.Монастирський), директорам Сокальського професійного ліцею О.Красільчук, Угнівського аграрно-будівельного ліцею І.Гейку:

2.1.Організувати викладання предмета “Захист Вітчизни” і військово-патріотичного виховання молоді у навчальних закладах району.

2.2.Підтримувати зв`язки з військовими частинами, ветеранськими та іншими громадськими організаціями з метою проведення військово-патріотичної, пошуково-краєзнавчої, спортивно-масової, оборонно-масової та культурно-просвітницької роботи серед учнівської молоді з питань підготовки до військової служби, військової служби за контрактом, вступу у вищі військові навчальні заклади та військові навчальні підрозділи вищих навчальних закладів.

3.Військовому комісаріату Сокальсько-Червоноградського ОРВК М.Лисаку спільно з відділом освіти райдержадміністрації (Р.Монастирський), директорами Сокальського професійного ліцею О.Красільчук, Угнівського аграрно-будівельного ліцею І.Гейко:

3.1.Організувати і забезпечити комплексну перевірку навчальних закладів з організації та проведення допризовної підготовки і військово-патріотичного виховання, визначених положенням про допризовну підготовку.

3.2 .По закінченню навчального курсу, провести військово-спортивне свято присвячене курсу допризовної підготовки.

4.Контроль за виконанням розпорядження покласти на керівника апарату районної державної адміністрації М.Христинич.

Голова районної державної адміністрації
М.І.МИСАК


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше