Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа-31.07.2012р.

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
ГОЛОВИ СОКАЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
від 27 липня 2012 року № 379
м. Сокаль

Про затвердження технічних документацій із
землеустрою щодо складання документів, що
посвідчують право на земельні ділянки, для ведення
садівництва в садівничому кооперативі «Золота
осінь» на території Сілецької сільської ради

Керуючись статтями 17, 118, 121, пунктом 12 Перехідних положень Земельного кодексу України, розглянувши заяви громадян, жителів м. Червонограда і м. Соснівки, про передачу у власність земельної ділянки, для ведення садівництва в садівничому кооперативі “Золота осінь” на території Сілецької сільської ради:

1.Затвердити технічні документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право на земельні ділянки, для ведення садівництва на території Сілецької сільської ради.

2.Передати у власність, громадянам, жителям м. Червонограда і м. Соснівки, земельні ділянки для ведення садівництва в садівничому кооперативі “Золота осінь” на території Сілецької сільської ради, згідно з додатком.

3.Управлінню Держкомзему у Сокальському районі (С.Шевчук), виконкому Сілецької сільської ради внести відповідні зміни в земельно-облікові документи.

4.Землевласникам забезпечити ефективне використання земельних ділянок з дотриманням агротехнічних, протиерозійних, водоохоронних та інших природоохоронних заходів.

5.Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови районної державної адміністрації І.Махашілова.

Голова районної державної адщміністрації
М.І.МИСАК


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше