Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа-27.07.2012р.

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
ГОЛОВИ СОКАЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
від 26 липня 2012 року № 374
м. Сокаль

Про розміщення коштів районного
бюджету на депозитному рахунку

Відповідно до ст. 18 Закону України ”Про місцеві державні адміністрації”, постанови Кабінету Міністрів України від 12 січня 2011 року №6 “Про затвердження Порядку розміщення тимчасово вільних коштів місцевих бюджетів на вкладних (депозитних) рахунках у банках“, п.15 рішення ІХ сесії VІ скликання Сокальської районної ради від 10 січня 2012 року № 185 „Про районний бюджет Сокальського району на 2012 рік” та п.1.2 Договору №1 на строковий вклад „Оперативний місцевого бюджету” від 23.03.2012р:

1.Фінансовому управлінню Сокальської районної державної адміністрації (С.Ксьонжик) внести зміни до помісячного розпису фінансування загального фонду бюджету та розмістити тимчасово вільні кошти загального фонду районного бюджету в сумі 2000000 грн (два мільйони гривень) на депозитному рахунку ПАТ „Державний ощадний банк України” Філія-Сокальське відділення Ощадного банку № 6333 терміном на 3 місяці з процентною ставкою 14,0% річних.

2.Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації В.Катерину.

Голова районної державної адміністрації
М.І.МИСАК


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше