Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа-20.07.2012р.

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
ГОЛОВИ СОКАЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
від 17 липня 2012 року № 354
м. Сокаль

Про надання дозволу громадянину Свідерському
Володимиру Івановичу на складання проекту
землеустрою щодо відведення земельної ділянки для
ведення фермерського господарства на території
Тартаківської сільської ради

Керуючись статтями 17, 118, 124 п.12 Перехідних положень Земельного кодексу України, ст. 7 закону України «Про фермерське господарство», розглянувши заяву громадянина Свідерського Володимира Івановича про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення фермерського господарства на території Тартаківської сільської ради:

1.Дати дозвіл громадянину Свідерському Володимиру Івановичу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення фермерського господарства на території Тартаківської сільської ради.

2.Рекомендувати громадянину Свідерському Володимиру Івановичу звернутися у ліцензовану землевпорядну організацію для складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

3.Розроблений та погоджений у встановленому порядку проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки подати на затвердження районній державній адміністрації.

4.Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови районної державної адміністрації І.Махашілова.

Голова районної державної адміністрації
М.І.МИСАК


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше