Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа-13.07.2012р.

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
ГОЛОВИ СОКАЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
від 12 липня 2012 року № 351
м. Сокаль

Про надання дозволу на виготовлення технічної
документації із землеустрою щодо складання
документів, що посвідчують право на земельні
ділянки, голові та членам фермерського
господарства Цюпи Богдана Петровича
на території Переспівської сільської ради

Керуючись статтями 31, 32, 118, 121, пунктами 6, 12 Перехідних положень Земельного кодексу України, розглянувши заяви голови фермерського господарства Цюпи Богдана Петровича про надання дозволу голові Цюпі Богдану Петровичу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право на земельні ділянки, для ведення фермерського господарства в розмірі земельної частки (паю) по Переспівській сільській раді за рахунок земель фермерського господарства Цюпи Богдана Петровича та членів фермерського господарства Цюпи Богдана Петровича: Цюпи Марії Богданівни, Цюпи Юрія Богдановича та Цюпи Степана Петровича на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо складання документів що посвідчують право на земельні ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в розмірі земельної частки (паю) по Переспівській сільській раді за рахунок земель фермерського господарства Цюпи Богдана Петровича, за згодою фермерського господарства Цюпи Богдана Петровича:

1.Дати дозвіл громадянам Цюпі Марії Богданівні, Цюпі Юрію Степановичу та Цюпі Степану Петровичу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право на земельні ділянки, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва у власність в розмірі земельної частки (паю) по Переспівській сільській раді за рахунок земель фермерського господарства Цюпи Богдана Петровича, як його членам.

2.Дати дозвіл громадянину Цюпі Богдану Петровичу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право на земельні ділянки, для ведення фермерського господарства у власність в розмірі земельної частки (паю) по Переспівській сільській раді за рахунок земель фермерського господарства Цюпи Богдана Петровича, як його голові.

3.Рекомендувати громадянам Цюпі Марії Богданівні, Цюпі Юрію Степановичу, Цюпі Степану Петровичу та Цюпі Богдану Петровичу звернутися у відповідну ліцензовану землевпорядну організацію для виготовлення технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право на земельні ділянки.

4.Розроблену та погоджену у встановленому порядку технічну документацію із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право на земельні ділянки подати на затвердження районній державній адміністрації.

5.Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови районної державної адміністрації І.Махашілова.

Голова районної державної адміністрації
М.І.МИСАК


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше