Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа 09.07.2012р.

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
ГОЛОВИ СОКАЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
від 06 липня 2012 року № 344
м. Сокаль

Про надання дозволу громадянам Побережнику Петру
Васильовичу, Карпову Михайлу Михайловичу, Богатих
Вірі Петрівні, Сковрон Наталії Богданівні та
Остапчуку Миколі Олександровичу на складання
проектів землеустрою щодо відведення земельних
ділянок для дачного будівництва на території
Сілецької сільської ради

Керуючись статтями 17, 118, 121 п. 12 Перехідних положень Земельного кодексу України, розглянувши заяви громадян Побережника Петра Васильовича, Карпова Михайла Михайловича, Богатих Віри Петрівни, Сковрон Наталії Богданівни та Остапчука Миколи Олександровича про надання дозволу на складання проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для дачного будівництва на території Сілецької сільської ради:

1.Дати дозвіл громадянам Побережнику Петру Васильовичу, Карпову Михайлу Михайловичу, Богатих Вірі Петрівні, Сковрон Наталії Богданівні та Остапчуку Миколі Олександровичу на складання проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для дачного будівництва на території Сілецької сільської ради.

2.Рекомендувати громадянам Побережнику Петру Васильовичу, Карпову Михайлу Михайловичу, Богатих Вірі Петрівні, Сковрон Наталії Богданівні та Остапчуку Миколі Олександровичу звернутися у ліцензовану землевпорядну організацію для складання проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.

3.Розроблені та погоджені проекти землеустрою щодо відведення земельних ділянок подати на затвердження районній державній адміністрації.

4.Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови районної державної адміністрації І.Махашілова.

Голова районної державної адміністрації
М.І.МИСАК


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше