Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа-04.07.2012р.

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
ГОЛОВИ СОКАЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
від 02 липня 2012 року № 332
м. Сокаль

Про роботу виконавчого комітету Великомостівської
міської ради щодо виконання ним делегованих
повноважень органів виконавчої влади

На виконання рішення Колегії райдержадміністрації від 27 червня 2012 року №17 “Про роботу виконавчого комітету Великомостівської міської ради щодо виконання ним делегованих повноважень органів виконавчої влади”:

1.Виконавчому комітету Великомостівської міської ради (Я.Ройко):

1.1.До 1 жовтня 2012 року вирішити питання розробки проекно-кошторисної документації у відповідності до СП №2811 від 16 травня 1983 року “Санітарні правила улаштування та утримання полігонів для ТПВ”.

1.2.До 1 жовтня 2012 року заключити угоду на проведення виробничого лабораторного контролю якості питної води атестованими лабораторіями, розробити і представити графіки промивки, очистки та дезінфекції водозабірних споруд та водогінної мережі.

1.3.Не допускати створення стихійних сміттєзвалищ.

1.4.Передбачити кошти на оновлення містобудівної документації населених пунктів Куличків та Борове, а також на виконання роботи по встановленню меж населених пунктів.

1.5.Забезпечити контроль за використанням земель громадян, що використовують земельні ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та ведення ОСГ.

1.6.До 28 грудня 2012 року провести інвентаризацію земельних ділянок щодо їх правомірного використання фізичними та юридичними особами.

1.7.Протягом 2012 — 2013 років затвердити перелік вільних земельних ділянок під будівництво громадських об`єктів в м.Великі Мости з метою продажі їх на земельних торгах (аукціоні) та передбачити кошти на виготовлення технічної документації на їх продажу.

1.8.До 28 грудня 2012 року провести водовідведення по вулиці Купичвільській в м.Великі Мости.

1.9.До 28 грудня 2012 року завершити ремонт даху Великомостівського ясла-саду.

1.10.До 28 грудня 2012 року провести інвентаризацію житлового фонду.

1.11.Сприяти залученню бюджетних та позабюджетних коштів на функціонування центру фізичного здоров`я населення “Спорт для всіх”

1.12.Забезпечити виконання рішення ІІ сесії VI скликання Сокальської районної ради від 3 березня 2011 року №40 “Про стан торгівлі алкогольними та слабоалкогольними напоями на території Сокальського району” та встановити режим роботи барів “Затишок”, “Підвал”.

1.13.До 28 грудня 2012 року організувати відновлення пам`ятника Невідомому солдату у м. Великі Мости.

1.14.Спільно з начальником Сокальського РВ ГУМВС України у Львівській області В.Спічаком:

1.14.1.Забезпечити належні умови в дільничному пункті міліції для роботи дільничних інспекторів міліції.

1.14.2.З метою ефективного реагування на правопорушення та їх запобіганню до 15 листопада 2012 року створити громадське формування з охорони громадського порядку.

1.15.Спільно з управлінням Держкомзему у Сокальському районі (С.Шевчук) забезпечити вирішення земельних спорів в межах м.Великі Мости.

1.16.Спільно з службою у справах дітей райдержадміністрації (Г.Федаш), Сокальським РЦСССДМ (І.Дещаківський) проводити профілактичну роботу з неблагополучними сім`ями та дітьми, позбавленими батьківського піклування з метою забезпечення захисту прав дітей.

1.17.Спільно з відділом культури та туризму райдержадміністрації (Л.Фарин) звернутись про виділення додаткових коштів для проведення у 2013 році капітального ремонту даху Народного дому м.Великі Мости.

2.Відділу освіти райдержадміністрації (Р.Монастирський) протягом 2013 року виготовити проектно-технічну документацію на встановлення шатрового даху Великомостівського НВК “ЗШ І-ІІІ ст.-ліцей”.

3.Відділу культури та туризму райдержадміністрації (Л.Фарин) спільно з виконавчим комітетом Великомостівської міської ради (Я.Ройко) провести у 2012 році ремонт даху бібліотеки м.Великі Мости.

4.Відділам освіти райдержадміністрації (Р.Монастирський), культури та туризму райдержадміністрації (Л.Фарин), кримінальній міліції (І.Мроць), службі у справах дітей райдержадміністрації (Г.Федаш), Сокальському РЦСССДМ (І.Дещаківський) активізувати роботу щодо здійснення профілактики правопорушень та пропаганди здорового способу життя серед дітей та молоді.

5.Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступників голови та керівника апарату районної державної адміністрації відповідно до розподілу функціональних обов`язків.

Голова районної державної адміністрації
М.І.МИСАК


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше