Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа-02.07.2012р.

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
ГОЛОВИ СОКАЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
від 27 червня 2012 року № 331
м. Сокаль

Про виділення коштів

На виконання районної «Програми підтримки культурно–просвітницьких та інформаційно–презентаційних заходів на 2012 рік», затвердженої рішенням Сокальської районної ради від 10 січня 2012 року №182, Положення Х Міжнародного сплаву на байдарках "Буг-2012", затвердженого головою Сокальської районної ради:

1.Виділити кошти в сумі 3 000 (три тисячі) гривень для організації та проведення Х Міжнародного сплаву на байдарках "Буг-2012" за рахунок призначень «Програми підтримки культурно – просвітницьких та інформаційно – презентаційних заходів на 2012 рік».

2.Начальнику фінансового управління райдержадміністрації С.Ксьонжик виділені кошти перерахувати на рахунок райдержадміністрації, як головного розпорядника коштів.

3.Начальнику відділу фінансово – господарського забезпечення райдержадміністрації С.Гойдало проводити оплату після представлення документів.

4.Начальнику відділу освіти Р.Монастирському забезпечити транспортом підвезення учасників-байдарочників Сокальського району для участі у сплаві.

5.Начальнику відділу освіти райдержадміністрації Р.Монастирському, начальнику відділу у справах молоді та спорту райдержадміністрації Я.Тарасюку, начальнику РВ ГУ МВСУ у Львівській області В.Спічаку організувати належні умови перебування учасників Х Міжнародного сплаву на байдарках "Буг-2012" та забезпечити громадський порядок на території Сокальського НВК "ЗШ І-ІІІ ст. - №2 – ліцей".

6.Відділу культури та туризму райдержадміністрації (Л.Фарин) організувати культурно-дозвілеву програму для учасників Х Міжнародного сплаву на байдарках "Буг-2012".

7.Рекомендувати Сокальському, Великомостівському, Белзькому міським головам організувати проведення Х Міжнародного сплаву на байдарках "Буг-2012" за участю територіальних громад.

8.Рекомендувати головному редактору часопису "Голос з-над Бугу" В.Сорочуку, генеральному директору ТРК "Сокаль" М.Паську висвітлювати хід проведення Х Міжнародного сплаву на байдарках "Буг-2012".

9.Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови районної державної адміністрації Н.Карташову.

Голова районної державної адміністрації
М.І.МИСАК


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше