Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа-27.06.2012р.

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

ГОЛОВИ СОКАЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

від 22 червня 2012 року № 316

м. Сокаль

Про затвердження Переліку адміністративних

(державних) послуг, що надаються на території

Сокальського району райдержадміністрацією,

державними установами та організаціями, що

знаходяться в сфері управління райдержадміністрації

Керуючись статтями 2, 6, 31, 38 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", на виконання Указу Президента України від 3 липня 2009 року № 508 "Про заходи із забезпечення додержання прав фізичних та юридичних осіб щодо одержання адміністративних (державних) послуг", постанови Кабінету Міністрів України від 27 травня 2009 року № 532 "Про затвердження Положення про Реєстр адміністративних послуг", Тимчасового порядку надання адміністративних послуг, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17 липня 2009 року № 737 (із змінами), Методичних рекомендацій із розроблення стандартів адміністративних послуг, затверджених наказом Міністерства економіки України від 12 липня 2007 року № 219 (із змінами), з метою впорядкування та поліпшення надання адміністративних послуг, розширення доступу до інформації, необхідної для їх отримання, створення сприятливих умов для реалізації фізичними та юридичними особами їх конституційних прав, свобод і законних інтересів, поліпшення умов реалізації конституційного права на підприємницьку діяльність, забезпечення належного функціонування дозвільної системи у сфері господарської діяльності, запобігання проявам корупції під час надання адміністративних (державних) послуг:

1.Затвердити Перелік адміністративних (державних) послуг, що надаються на території Сокальського району райдержадміністрацією, державними установами та організаціями, що знаходяться в сфері управління райдержадміністрації (далі — Перелік), що додається.

2.Державному адміністратору райдержадміністрації розмістити Перелік та стандарти надання адміністративних послуг на веб-сайті районної державної адміністрації.

3.Керівникам управлінь, відділів, інших структурних підрозділів райдержадміністрації та її апарату, які надають адміністративні послуги забезпечити:

3.1.Якісне надання адміністративних послуг з дотриманням стандартів.

3.2.Відповідно до Переліку затвердити стандарти надання адміністративних послуг, що додаються.

3.3. Розміщення на інформаційних стендах переліку адміністративних послуг, зразків та переліку документів, необхідних для одержання таких послуг, інформацію про довідкові телефони, години прийому громадян, порядок і розмір плати за одержання послуг.

3.4.Своєчасне оновлення інформації щодо Переліку та стандартів надання адміністративних послуг та надання державному адміністратору райдержадміністрації для узагальнення.

4.Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації В.Катерину.

Голова районної державної

адміністрації
М.І.МИСАК


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше