Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа-25.06.2012р.

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

ГОЛОВИ СОКАЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

від 21 червня 2012 року № 314

м. Сокаль

Про надання дозволу громадянам: Герасим Ользі Степанівні, Будейкіну Юрію Анатолійовичу та Новосад Дарії Іванівні на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельні ділянки, для ведення садівництва в садівничому кооперативі «Золота Осінь» на території Сілецької сільської ради

Керуючись статтями 17, 118, 121, пунктом 12 Перехідних положень Земельного кодексу України, рішеннями ХІ сесії VІ скликання Сілецької сільської ради від 05 квітня 2012 року №327, ІV сесії VІ скликання Сілецької сільської ради від 16 серпня 2011 року №188 та ХІІ сесії ХХІІ скликання Сілецької сільської ради від 20 травня 1997 року, розглянувши заяви громадян Герасим Ольги Степанівни, Будейкіна Юрія Анатолійовича та Новосад Дарії Іванівни, жителів міста Соснівка:

1.Дати дозвіл громадянам: Герасим Ользі Степанівні, Будейкіну Юрію Анатолійовичу та Новосад Дарії Іванівні, жителям міста Соснівка, на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельні ділянки, для ведення садівництва в садівничому кооперативі «Золота осінь» на території Сілецької сільської ради.

2.Розроблені та погоджені технічні документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельні ділянки, подати на затвердження районній державній адміністрації.

3.Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови районної державної адміністрації І.Махашілова.

Голова районної державної

адміністрації
М.І.МИСАК


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше