Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа-22.06.2012р.

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

ГОЛОВИ СОКАЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

від 18 червня 2012 року № 305

м. Сокаль

Про поновлення договору оренди земельної ділянки фермерському господарству «Затхей О.І.» на території Острівської сільської ради

Керуючись статтями 17, 124, 125, 126 п. 12 Перехідних положень Земельного кодексу України, ст. 33 Закону України «Про оренду землі», розглянувши клопотання фермерського господарства «Затхей О.І.» про надання дозволу на поновлення договору оренди земельної ділянки для ведення фермерського господарства на території Острівської сільської ради:

1.Поновити фермерському господарству «Затхей О.І.» договір оренди землі від 18 червня 2002 року, реєстраційний номер 308 площею 8,1067 га. для ведення фермерського господарства на території Острівської сільської ради.

2.Доручити від імені Сокальської районної державної адміністрації поновити договір оренди земельної ділянки заступнику голови районної державної адміністрації І.Махашілову.

3.Управлінню Держкомзему у Сокальському районі (С.Шевчук), виконкому Острівської сільської ради внести зміни в земельно-облікові документи.

4.Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови районної державної адміністрації І.Махашілова.

Голова районної державної

адміністрації
М.І.МИСАК


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше