Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

РОЗПОРЯДЖЕННЯ
ГОЛОВИ СОКАЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
від 24 березня 2008 року № 128
м.Сокаль

Про черговий призов громадян
на строкову військову службу у 2008 році

На виконання Закону України "Про вiйськовий обов`язок i вiйськову службу", постанови Кабінету Міністрів України від 21 березня 2002 року № 352 “Про затвердження Положення про підготовку і проведення призову громадян України на строкову військову службу”, Указу Президента України від 24 жовтня 2007 року №1003/2007 “ Про строки проведення чергових призовів, чергові призови на строкову військову службу громадян України та звільнення військовослужбовців у 2008 році ”:

1. Для проведення призову громадян на строкову вiйськову службу створити районну призовну комiсiю згідно з додатком 1.

2. Районній призовній комісії провести у квітні-травні та жовтні-листопаді 2008 року черговий призов на строкову вiйськову службу громадян України, які досягли призовного віку і не мають права на відстрочку, передбачену чинним законодавством.

3. Затвердити графік та розпорядок роботи Сокальської районної призовної комісії під час проведення призову на строкову військову службу у 2008 році, що додаються.

4. Для якiсного i повного обстеження призовникiв зобов`язати головного лiкаря центральної райлiкарнi :

4.1.Забезпечити необхідну кількість ліжко-місць для медичного обстеження та лікування призовників.

4.2. Забезпечити безкоштовне проведення всім громадянам, що підлягають призову, необхідних лабораторних досліджень, щеплень та своєчасно надавати необхідну медичну документацію на призовні дільниці.

4.3. Організувати на призовній дільниці заняття з призовниками з питань профілактики ВІЛ/СНІДу.

4.4. Виділити Сокальсько - Червоноградському об’єднаному районному військовому комісаріату лікарів-спеціалістів, певну кількість середнього медичного персоналу, а також санітарку для підтримання і наведення порядку приміщень медичної комісії та забезпечити призовні дільниці необхідним медичним обладнанням, інструментами та медикаментами.

4.5. Виділити з 28 лютого до 10 червня 2008 року лікарів-спеціалістів для проведення медичного огляду призовників, із збереженням середньомісячної заробітної плати.

5.Для проведення виховної роботи з призовниками в період призову і відправки на строкову службу:

5.1. Керiвникам навчальних закладiв, установ, підприємств і органiзацiй проводити широку роз`яснювальну роботу серед призовникiв та їх батькiв про виконання ними конституцiйного обов`язку.

5.2. Районному центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (Н.Хомин) проводити лекцiї - бесiди народознавчої i практичної тематики з призовниками, погодивши графiк їх проведення з вiйськовим комiсаром Сокальсько - Червоноградського об’єднаного районного військового комісаріату.

5.3.Керiвникам пiдприємств, установ, органiзацiй, агроформувань, мiським, сiльським, селищному головам вiдправку призовникiв до лав Збройних Сил України проводити в урочистiй обстановцi.

6. Для своєчасного оповiщення громадян 1983-1990 рокiв народження щодо проходження районної призовної комiсiї:

6.1. Начальнику МКП «Сокальжитлокомунсервіс» Б.Леськіву, виконавчим комiтетам мiсцевих рад району, домовласникам, керiвникам пiдприємств, органiзацiй, установ, профтехучилищ забезпечити оповiщення громадян про призов на строкову вiйськову службу, їх явку на призовну дiльницю згiдно з наказом вiйськового комiсара.

6.2. Керiвникам пiдприємств, установ i органiзацiй, агроформувань незалежно вiд пiдпорядкування i форм власностi, вiдкликати призовникiв з вiдрядження для забезпечення своєчасного прибуття їх на призовну дiльницю.

6.3. Зобов`язати міських, селищного, сільських голів органiзувати прибуття призовникiв в Сокальсько - Червоноградський об’єднаний районний військовий комісаріат для проходження районної призовної комiсiї, призову на строкову вiйськову службу та вiдправку їх у вiйська.

7. Для вiдправки призовникiв на строкову вiйськову службу зобов`язати керiвникiв пiдприємств, установ, органiзацiй, агроформувань видiляти автотранспорт для вiдправки молодого поповнення на Львiвський обласний збiрний пункт відповідно до заявки Сокальсько - Червоноградського об’єднаного районного військового комісаріату згідно з графiком Львівського облвійськкомату.

8. Начальнику Сокальського РВ ГУМВСУ у Львівській області О.Лавровичу:

8.1.Забезпечити з 14 квітня до 27 травня та з 7 жовтня по 25 листопада 2008 року охорону громадського порядку на районній призовній дільниці.

8.2. Проводити розшук і доставку в районний ОРВК осіб, які ухиляються від виконання військового обов’язку.

8.3. Забезпечити Сокальсько - Червоноградський об’єднаний районний військовий комісаріат необхідними відомостями про призовників, які стоять на обліку за антисуспільну поведінку, зловживання алкоголем та наркотичними засобами.

9.Враховуючи важливість призову на службу до Збройних Сил України, для забезпечення нормального функціонування призовної дільниці та підтримання на ній статутного порядку, зобов`язати керівників підприємств, установ та організацій всіх форм власності, виділяти в розпорядження об’єднаного районного військового комісара працівників (з них 2 чоловіки – коменданти) на період з 1 квітня до 15 червня 2008 року (зі збереженням середньомісячної заробітної плати), згідно з додатком 2.

10. Автоперевізникам району забезпечити безкоштовний проїзд призовникiв в межах району при пред`явленнi повiстки.

11. На перiод проведення призову створити при призовнiй дiльницi Сокальсько - Червоноградського об’єднаного районного військового комісаріату групу професiйно-психологiчного вiдбору призовникiв згідно з додатком 3.

12. Для забезпечення ефективної та безперебійної роботи групи професiйно-психологiчного вiдбору призовникiв:

12.1. Директору Сокальського районного центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді райдержадміністрації Н.Хомин виділити спеціаліста в склад групи професійно-психологічного відбору на період з 1 квітня до 15 червня 2008 року із збереженням середньомісячної заробітної плати.

12.2.Начальнику районного відділу освіти райдержадміністрації Р.Монастирському виділити психолога в склад групи професійно-психологічного відбору на період з 1 квітня до 15 червня 2008 року зі збереженням середньомісячної заробітної плати.

13. Для забезпечення виконання заходів, пов’язаних з проведенням призову, виділити кошти згідно з кошторисними призначеннями.

14. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації, керівника апарату С.Крута.

Перший заступник голови райдержадміністрації
Василь Бойко


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше