Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа-05.06.2012р.

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

ГОЛОВИ СОКАЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

від 01 червня 2012 року № 281

м. Сокаль

Про стан харчування дітей в загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладах

Для виконання рішення Колегії райдержадміністрації від 30 травня 2012 року №14 “Про стан харчування дітей в загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладах”:

1.Відділу освіти райдержадміністрації (Р.Монастирський), Сокальській районній санітарно-епідеміологічної станції (І.Мельник):

1.1.Забезпечити виконання спільного наказу Міністерства освіти і науки України та Міністерства охорони здоров`я України від 1 червня 2005 року №242/329.

1.2.Забезпечити раціональне та якісне меню, режим харчування.

1.3.Особливу увагу звернути на стан харчування дітей у пришкільних таборах.

2.Відділу освіти райдержадміністрації (Р.Монастирський):

2.1.На засіданнях ради відділу, ради округу, ради директорів щоквартально розглядати питання стану харчування дітей в навчальних закладах району.

2.2.До 1 липня 2012 року подати пропозиції щодо проведення капітальних ремонтів харчоблоків Поторицької ЗШ І-ІІІ ст., Бутинської ЗШ І-ІІ ст., Реклинецької ЗШ І-ІІІ ст., Спасівської ЗШ І-ІІ ст., Тудорковицької ЗШ І-ІІ ст., Угринівської ЗШ І-ІІ ст.

2.3.Забезпечити виконання Програми розвитку дошкільної освіти Сокальського району на 2012-2017 роки.

2.4.При організації харчування забезпечити безумовне виконання вимог законодавства про закупівлю товарів, робіт і послуг за державні кошти та захист прав дітей на якісне харчування.

2.5.Спільно з міськими, селищним, сільськими головами проводити моніторинг цін на продукти харчування на основі даних управління статистики у Сокальському районі.

3.Комунальному закладові Сокальської районної ради Львівської області “Сокальська центральна районна лікарня” (Я.Вітик) забезпечити якісний медичний огляд кухарів загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладів.

4.Рекомендувати міським, селищному та сільським головам:

4.1.Забезпечити контроль за організацією харчування в дошкільних навчальних закладах.

4.2.Спільно з завідувачами дошкільних установ проводити роз`яснювальну роботу з батьками щодо залучення позабюджетних коштів з метою покращення харчування дітей.

5.Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови районної державної адміністрації Н.Карташову.

Голова районної державної

адміністрації
М.І.МИСАК


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше