Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа-16.05.2012р.

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
ГОЛОВИ СОКАЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
від 14 травня 2012 року № 237
м. Сокаль

Про затвердження детального плану території
колишнього господарського двору в селі Хоробрів
на вулиці Ів.Франка /за межами населеного
пункту/ та надання дозволу фермерському
господарству Веклина Михайла Тимофійовича
на складання проекту землеустрою щодо
відведення земельної ділянки

Відповідно до п.1 ст.20 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», ст.13 Закону України «Про основи містобудування», ст.ст.16, 19, 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», розглянувши протокол громадського обговорення проекту детального планування території колишнього господарського двору в селі Хоробрів на вулиці Ів.Франка /за межами населеного пункту/ від 30 квітня 2012 року:

1.Затвердити детальний план території колишнього господарського двору в селі Хоробрів /за межами населеного пункту/ з визначенням параметрів земельної ділянки для обслуговування викупленої будівлі фермерського господарства Веклина Михайла Тимофійовича на вулиці Ів.Франка, буд.14.

2.Дати дозвіл фермерському господарству Веклина Михайла Тимофійовича на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування будівлі свинарника на вулиці Ів.Франка, буд.14 в селі Хоробрів /на території колишнього господарського двору за межами населеного пункту/.

3.Розроблений та погоджений у встановленому порядку проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки подати на затвердження районній державній адміністрації.

4.Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови районної державної адміністрації І.Махашілова.

Голова районної державної адміністрації
М.І.МИСАК


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше