Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа - 08.05.2012р.

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
ГОЛОВИ СОКАЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
від 07 травня 2012 року № 229
м. Сокаль

Про виділення коштів

На виконання районної «Програми підтримки культурно–просвітницьких та інформаційно–презентаційних заходів на 2012 рік», затвердженої рішенням Сокальської районної ради від 10 січня 2012 року №182, розпорядження голови райдержадміністрації від 25 квітня 2012 року №206 «Про заходи у зв’язку з відзначенням 67-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років»:

1.Виділити кошти в сумі 1 000 (одна тисяча) гривень для організації відзначення 67-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років, за рахунок призначень «Програми підтримки культурно – просвітницьких та інформаційно – презентаційних заходів на 2012 рік».

2.Начальнику фінансового управління райдержадміністрації С.Ксьонжик виділені кошти перерахувати на рахунок райдержадміністрації, як головного розпорядника коштів.

3.Начальнику відділу фінансово – господарського забезпечення райдержадміністрації С.Гойдало проводити оплату після представлення документів.

4.Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови районної державної адміністрації Н.Карташову.

Голова районної державної адміністрації
М.І.МИСАК


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше