Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа-08.05.2012р.

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
ГОЛОВИ СОКАЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
від 04 травня 2012 року № 224
м. Сокаль

Про надання дозволу Державній митній службі
України на виготовлення проекту землеустрою щодо
відведення земельної ділянки для обслуговування
адмінбудинку спрощеного переходу «Варяж» на
території Варязької сільської ради

Керуючись статтями 17, 123 п. 12 Перехідних положень Земельного кодексу України, розглянувши клопотання Державної митної служби України про надання дозволу на виготовлення проектної документації на земельну ділянку для обслуговування адмінбудинку спрощеного переходу «Варяж» на території Варязької сільської ради:

1.Дати дозвіл Державній митній службі України на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування адмінбудинку спрощеного переходу «Варяж» на території Варязької сільської ради.

2.Розроблений та погоджений у встановленому порядку проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування адмінбудинку спрощеного переходу «Варяж» подати на затвердження районній державній адміністрації.

3.Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови районної державної адміністрації І.Махашілова.

Голова районної державної адміністрації
М.І.МИСАК


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше