Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа-28.04.2012р.

СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ДОРУЧЕННЯ
від 28 квітня 2012 року м.Сокаль №15

Для виконання рішення Колегії райдержадміністрації від 26 квітня 2012 року № 12 “Про стан виконання розпоряджень та доручень голови облдержадміністрації та голови райдержадміністрації у структурних підрозділах райдержадміністрації за І квартал 2012 року”:

Керівникам структурних підрозділів

райдержадміністрації

Здійснювати персональний контроль, моніторинг та якісне виконання в установлені строки завдань, визначених розпорядженнями та дорученнями голови облдержадміністрації і голови райдержадміністрації. Стан їх виконання постійно розглядати на нарадах з працівниками відділів.

ТЕРМІН: ПОСТІЙНО

Г.Васьків

Оприлюднити на офіційному веб-сайті райдержадміністрації інформацію про стан виконання розпоряджень та доручень голови облдержадміністрації та голови райдержадміністрації у структурних підрозділах райдержадміністрації за І квартал 2012 року.

ТЕРМІН: ДО 5 ТРАВНЯ 2012 РОКУ

Голова районної державної адміністрації
М.І.МИСАК


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше