Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа-28.04.2012р.

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
ГОЛОВИ СОКАЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
від 28 квітня 2012 року № 217
м. Сокаль

Про виконання бюджету Сокальського району
за І квартал 2012 року

Для виконання рішення Колегії райдержадміністрації від 26 квітня 2012 року №10 “Про виконання бюджету Сокальського району за І квартал 2012 року ”:

1.Фінансовому управлінню Сокальської райдержадміністрації (С.Ксьонжик), ДПІ у Сокальському районі Львівської області Державної податкової служби (А.Турколяк), УДКСУ у Сокальському районі (С.Ковалик) спільно з комісією з питань забезпечення своєчасності і повноти сплати податків та погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій та інших соціальних виплат та сільським, міським, селищному головам посилити контроль за своєчасним і повним надходженням платежів у відповідні бюджети.

2.ДПІ у Сокальському районі Львівської області Державної податкової служби (А.Турколяк) вжити заходи щодо погашення недоїмки по платежах до бюджету.

3.Сокальському міському голові, Сілецькому, Межирічанському та Ванівському сільським головам забезпечити наповнення дохідної частини місцевого бюджету відповідно до планових призначень.

4.Сільським, міським та селищному головам:

4.1.Вжити заходів щодо погашення недоїмки по платежах до місцевих бюджетів.

4.2.Переглянути договори оренди на землі несільськогосподарського призначення відповідно до чинного законодавства.

4.3.Переглянути ставки орендної плати за оренду цілісних майнових комплексів та іншого нерухомого майна в сторону збільшення.

4.4.Звести до мінімуму випадки надання пільг із сплати податків, зборів і платежів до бюджету.

5.Зобов`язати керівників бюджетних установ та рекомендувати сільським, міським, селищному головам:

5.1.Активізувати роботу по проведенню видатків на утримання установ та виконання загальнорайонних програм та заходів відповідно до планових призначень.

5.2.Використання бюджетних коштів проводити в межах кошторисних призначень, відповідно до бюджетних запитів та забезпечити суворий контроль за використанням цих коштів.

6.Рекомендувати Сокальській районній раді Львівської області заслухати підприємства районної комунальної власності щодо фінансового стану підприємств та їхніх платежів до бюджету.

7.Про виконання розпорядження начальникам відділів, управлінь та головам місцевих рад повідомити райдержадміністрацію до 30 травня 2012 року.

Голова районної державної адміністрації
М.І.МИСАК


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше