Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа 20.04.2012р.

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
ГОЛОВИ СОКАЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
від 18 квітня 2012 року № 200
м. Сокаль

Про забезпечення безперешкодного
доступу до житла осіб з обмеженими
фізичними можливостями

На виконання п.3.13, п.3.14 Обласної комплексної програми соціальної підтримки та реабілітації інвалідів на 2011-2014 роки щодо забезпечення безперешкодного доступу осіб з обмеженими фізичними можливостями до будинків, в яких вони проживають, та розпорядження голови Львівської обласної державної адміністрації від 22 березня 2012 року №179/0/5-12 «Про забезпечення безперешкодного доступу до житла осіб з обмеженими фізичними можливостями»:

1.Управлінню праці та соціального захисту населення райдержадміністрації (В.Огінський) скласти списки інвалідів, які потребують облаштування й реконструкції будинків для забезпечення умов безперешкодного доступу.

2.Начальнику відділу регіонального розвитку, містобудування та архітектури М.Баралус, начальнику відділу житлово-комунального господарства, цільових програм та розвитку інфраструктури управління економіки райдержадміністрації М.Бугаю розробити типові проекти технічних рішень з переплануванням житла та опрацювати можливість здійснення таких робіт.

3.Фінансовому управлінню райдержадміністрації (С.Ксьонжик), управлінню праці та соціального захисту населення райдержадміністрації (В.Огінський) щорічно розглядати можливість передбачення коштів у місцевому бюджеті для виготовлення проектної документації та здійснення проектно-будівельних робіт з облаштування і реконструкції житла, будинків, де проживають інваліди з ураженням опорно-рухового апарату та інваліди з вадами зору.

4.Органам місцевого самоврядування району щорічно розглядати можливість передбачення коштів у бюджетах місцевих рад для виготовлення проектної документації та здійснення проектно-будівельних робіт з облаштування і реконструкції житла, будинків, де проживають інваліди з ураженням опорно-рухового апарату та інваліди з вадами зору, які проживають на території ради.

5.Про виконання розпорядження інформувати управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації щорічно до 31 грудня.

6.Управлінню праці та соціального захисту населення райдержадміністрації (В.Огінський) подавати узагальнену інформацію до Головного управління соціального захисту населення облдержадміністрації щорічно до 20 січня.

7.Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови районної державної адміністрації Н.Карташову.

Голова районної державної адміністрації
М.І.МИСАК


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше