Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа-02.04.2012р.

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
ГОЛОВИ СОКАЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
від 30 березня 2012 року № 172
м. Сокаль

Про заключення договорів оренди
земель у Сокальському районі

Для виконання рішення Колегії райдержадміністрації від 30 березня 2012 року №7 “Про заключення договорів оренди земель у Сокальському районі”:

1.Управлінню Держкомзему у Сокальському районі (С.Шевчук) забезпечити протягом 2012 року реєстрацію договорів оренди земельних ділянок (паїв) орендарями, які провадять господарську діяльність на території Сокальського району.

2.Управлінню агропромислового розвитку райдержадміністрації (І.Шайнога) сприяти реєстрації договорів оренди земельних ділянок (паїв) орендарями, які провадять господарську діяльність на території Сокальського району.

3.Рекомендувати Сокальській районній раді (І.Дацюк), постійній комісії Сокальської районної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій (С.Костюк) розглянути Програму розвитку земельних відносин та охорони земель на 2012 рік в частині виділення коштів на проведення земельних торгів (аукціонів).

4.Управлінню Держкомзему у Сокальському районі (С.Шевчук) спільно з органами місцевого самоврядування продовжити роботу по проведенню аукціонів продажу права оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення.

5.Тимчасовій робочій групі з перегляду договорів оренди землі, укладених з райдержадміністрацією (І.Махашілов) активізувати роботу щодо перегляду договорів оренди землі та приведення їх у відповідність до вимог чинного законодавства.

6.Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови районної державної адміністрації І.Махашілова.

Голова районної державної адміністрації
М.І.МИСАК


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше