Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа – 14.08.2019 року

СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

14 серпня 2019 року м.Сокаль № 267

Про виділення коштів на фінансування Програми пропагування Сокальського району на території України та за кордоном: культурний розвиток Сокальського району у 2019 році

Відповідно до статей 6, 18 Закону України ,,Про місцеві державні адміністрації”, пункту 5 Програми пропагування Сокальського району на території України та за кордоном: культурний розвиток Сокальського району у 2019 році, затвердженої рішенням сесії Сокальської районної ради від 9 квітня 2019 року №741 ,,Про затвердження Програми пропагування Сокальського району на території України та за кордоном: культурний розвиток Сокальського району у 2019 році”, з метою забезпечення належної підготовки фестивалю «Гута Fest» та Європейських Днів Добросусідства (на тимчасовому МПП «Стаївка-Корчмин»):

1.Відділу з питань культури, охорони культурної спадщини, туризму та релігій Сокальської райдержадміністрації (Р.Антонюк) кошти, передбачені Програмою пропагування Сокальського району на території України та за кордоном: культурний розвиток Сокальського району у 2019 році, спрямувати на фінансування організації фестивалю «Гута Fest» та Європейських Днів Добросусідства (на тимчасовому МПП «Стаївка-Корчмин»).

2.Начальнику фінансового управління райдержадміністрації Г.Леоновій проводити фінансування Програми пропагування Сокальського району на території України та за кордоном: культурний розвиток Сокальського району у 2019 році відповідно до помісячного розпису асигнувань районного бюджету та поданих розподілів виділених бюджетних асигнувань відділом з питань культури, охорони культурної спадщини, туризму та релігій Сокальської райдержадміністрації.

3.Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Голова районної державної

адміністрації А.П.ДЯЧЕНКО


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше