Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

РОЗПОРЯДЖЕННЯ
ГОЛОВИ СОКАЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
від 26 січня 2008 року № 23
м. Сокаль

Про затвердження плану першочергових заходів
з профілактики травматизму невиробничого характеру
у Сокальському районі

На виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 8 листопада 2007 року № 980-р “Про затвердження плану першочергових заходів з профілактики травматизму невиробничого характеру” та розпорядження голови Львівської облдержадміністрації від 20 грудня 2007 року №1404, з метою забезпечення реалізації державної політики у галузі охорони життя і здоров”я населення, поліпшення організації роботи з профілактики травматизму невиробничого характеру :

1. Затвердити план першочергових заходів з профілактики травматизму невиробничого характеру у Сокальському районі, що додається .

2. Управлінням, відділам райдержадміністрації, іншим виконавцям плану першочергових заходів, кожного півріччя, починаючи з 2008 року, до 5 числа наступного місяця за звітним, інформувати управління праці та соціального захисту населення Сокальської районної державної адміністрації про хід виконання комплексних заходів, для подання узагальнених відомостей Головному управлінню праці та соціального захисту населення облдержадміністрації.

3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови Сокальської районної державної адміністрації В. Бойка.

Олексій Кінах


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше