Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа – 02.08.2019 року

СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

1 серпня 2019 року м.Сокаль № 256

Про призначення адміністратора безпеки відділу ведення Державного реєстру виборців апарату районної державної адміністрації

Відповідно до статей 2, 6, 25, 35, 39, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», пункту 9 частини 1 статті 11 Закону України «Про Державний реєстр виборців», з метою захисту ведення Державного реєстру виборців:

1.Призначити адміністратором безпеки відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Сокальської районної державної адміністрації Бельзецьку Віту Вікторівну, провідного спеціаліста відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Сокальської районної державної адміністрації.

2.Визнати таким, що втратило чинність розпорядження голови Сокальської районної державної адміністрації від 15 грудня 2010 року №759 «Про адміністратора безпеки відділу ведення Державного реєстру виборців».

3.Контроль за виконанням розпорядження покласти на керівника апарату районної державної адміністрації В.Левандовську.

Голова районної державної

адміністрації А.П.ДЯЧЕНКО


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше