Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа – 01.08.2019 року

СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

31 липня 2019 року м.Сокаль № 255

Про проведення попередніх випробувань та дослідної експлуатації комплексної системи захисту інформації автоматизованої системи Центру надання адміністративних послуг районної державної адміністрації

Відповідно до статей 6, 19 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статті 15 Закону України «Про адміністративні послуги», з метою перевірки працездатності комплексної системи захисту інформації автоматизованої системи взаємодії Центру надання адміністративних послуг Сокальської районної державної адміністрації з підсистемою «Оформлення документів, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус Єдиної інформаційно-аналітичної системи управління міграційними процесами Державної міграційної служби» через мережу НСКЗ (далі-КСЗІ АС ЦНАП) та відповідності її вимогам технічного завдання, відповідно до пункту 6.5.6 НДТЗІ 3.7-003-2005 «Порядок проведення робіт із створення комплексної системи захисту інформації в інформаційно-телекомунікаційній системі», затвердженого наказом Департаменту спеціальних телекомунікаційних систем та захисту інформації Служби безпеки України від 08.11.2005 №125 (із змінами згідно наказу Адміністрації Держспецзв’язку від 28.12.2012 №806):

1.Створити комісію для проведення попередніх випробувань та дослідної експлуатації КСЗІ АС ЦНАП у складі:

голова комісії:

-керівник апарату райдержадміністрації Левандовська Віра Миронівна;

члени комісії:

-начальник відділу надання адміністративних послуг райдержадміністрації Ваврів Світлана Анатоліївна;

-адміністратор відділу надання адміністративних послуг райдержадміністрації Гладюк Оксана Юріївна.

2.Комісії:

2.1.Провести попередні випробування КСЗІ АС ЦНАП згідно з «Програмою та методикою попередніх випробувань».

2.2.За результатами проведених попередніх випробувань оформити протокол попередніх випробувань, акт про введення у дослідну експлуатацію та подати на затвердження.

2.3.Провести дослідну експлуатацію КСЗІ АС ЦНАП.

2.4.За результатами проведення дослідної експлуатації підготувати акти завершення дослідної експлуатації та завершення робіт зі створення КСЗІ АС ЦНАП та подати на затвердження.

3.Період проведення попередніх випробувань та дослідної експлуатації серпень 2019 року.

4.Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Голова районної державної

адміністрації А.П.ДЯЧЕНКО


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше