Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа – 30.07.2019 року

СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

30 липня 2019 року м.Сокаль № 253

Про погодження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж села Савчин Савчинської сільської ради Сокальського району Львівської області

Керуючись статтями 17, 173 Земельного кодексу України, статтями 6, 13 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статтями 25, 46 Закону України «Про землеустрій», відповідно до затвердженого рішенням сесії Савчинської сільської ради від 12 вересня 2018 року №319 генерального плану села Савчин, рішення Савчинської сільської ради від 14 травня 2019 року №373 про погодження проекту землеустрою, щодо встановлення (зміни) меж села Савчин Савчинської сільської ради Сокальського району та клопотання Савчинської сільської ради від 20 червня 2019 року №105 про погодження проекту землеустрою, виготовленого ТзОВ «Західземпроект плюс»:

1.Погодити проект землеустрою щодо встановлення (зміни) меж села Савчин Савчинської сільської ради Сокальського району Львівської області.

2.Відділу організаційної роботи та інформаційної діяльності апарату районної державної адміністрації (Н.Перегінець) забезпечити оприлюднення розпорядження на офіційному веб-сайті районної державної адміністрації.

3.Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Голова районної державної

адміністрації А.П.ДЯЧЕНКО


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше