Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа – 29.07.2019 року

СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

26 липня 2019 року м.Сокаль № 249

Про виготовлення детального плану території з метою визначення параметрів земельної ділянки для будівництва та обслуговування об’єктів та споруд телекомунікацій ПП «Львівський меридіан» в селі Княже Княжівської сільської ради (за межами населеного пункту)

Керуючись статтями 6, 20, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», пунктами 3 та 4 статті 10, пунктом 2 статті 19 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», статтею 17 Земельного кодексу України, наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 16 листопада 2011 року №290 «Про затвердження порядку розроблення містобудівної документації», постановою Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 року №555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», відповідно до Схеми планування території Львівської області, затвердженої рішенням Львівської обласної ради від 8 грудня 2009 року №1077, Схеми планування Сокальського району (районної планіровки 1982 р.) взявши до уваги лист Княжівської сільської ради від 17 липня 2019 року №256/02-21 та розглянувши звернення ПП «Львівський меридіан» від 14 червня 2019 року №ЛМ-01/06 щодо надання дозволу на виготовлення детального плану території:

1.Розробити детальний план території з метою визначення параметрів земельної ділянки для будівництва та обслуговування об’єктів та споруд телекомунікацій ПП «Львівський меридіан» в селі Княже Княжівської сільської ради (за межами населеного пункту).

2.Фінансування робіт із розроблення детального плану території провести за кошти власників нежитлових будівель або інших джерел не заборонених законом.

3.Відділу містобудування та архітектури (М.Баралус) забезпечити підготовку завдання на розроблення детального плану та визначення меж його розроблення згідно ДБН Б.1.1-14:2012 «Склад та зміст детального плану території».

4.Рекомендувати Княжівській сільській раді:

4.1.Забезпечити проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проекту містобудівної документації на місцевому рівні відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 року №555;

4.2.Детальний план території з метою визначення параметрів земельної ділянки для будівництва та обслуговування об’єктів та споруд телекомунікацій ПП «Львівський меридіан» в селі Княже Княжівської сільської ради (за межами населеного пункту) з протоколом громадських слухань подати в Сокальську райдержадміністрацію для затвердження.

5.Відділу організаційної роботи та інформаційної діяльності апарату районної державної адміністрації (Н.Перегінець) забезпечити оприлюднення розпорядження на офіційному веб-сайті районної державної адміністрації.

6.Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Голова районної державної

адміністрації А.П.ДЯЧЕНКО


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше