Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа – 29.07.2019 року

СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

26 липня 2019 року м.Сокаль № 247

Про створення організаційного комітету з підготовки та проведення міжнародного фестивалю народної кухні Гута-Фест у с.Гута Сокальського району у 2019 році

Відповідно до статей 6, 13 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», з метою забезпечення належної підготовки до проведення 19 серпня 2019 року міжнародного фестивалю народної кухні Гута-Фест у с.Гута Сокальського району:

1.Створити організаційний комітет з підготовки та проведення 19 серпня 2019 року міжнародного фестивалю народної кухні Гута-Фест у с.Гута Сокальського району (надалі – Оргкомітет) у складі згідно з додатком.

2.Організаційному комітету розробити та подати на затвердження план заходів з підготовки та проведення міжнародного фестивалю народної кухні Гута-Фест у с.Гута Сокальського району.

3.Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Голова районної державної

адміністрації А.П.ДЯЧЕНКО


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше