Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа-29.03.2012р.

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
ГОЛОВИ СОКАЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
від 28 березня 2012 року № 164
м. Сокаль

Про надання в оренду земельної
ділянки ПрАТ «Київстар» для
будівництва та обслуговування
базової станції стільникового зв`язку
на території Корчівської сільської ради

Керуючись статтями 17, 124, 126 п. 12 Перехідних положень Земельного кодексу України, враховуючи рішення ХІ сесії УІ скликання Сокальської районної ради від 22 березня 2012 року №226, розглянувши технічну документацію із нормативної грошової оцінки земельної ділянки для будівництва та обслуговування базової станції стільникового зв`язку ПрАТ «Київстар» на території Корчівської сільської ради:

1.Передати ПрАТ «Київстар» в оренду земельну ділянку для будівництва та обслуговування базової станції стільникового зв`язку площею 0,1542 га (угіддя – рілля) на території Корчівської сільської ради, терміном на 49 років.

2.ПрАТ «Київстар» у двохмісячний термін після заключення договору оренди землі відшкодувати втрати сільськогосподарського виробництва.

3.Встановити орендну плату за використання земельної ділянки площею 0,1542 га на території Корчівської сільської ради в розмірі 12% нормативної грошової оцінки.

4.Доручити від імені Сокальської районної державної адміністрації заключити договір оренди земельної ділянки заступнику голови районної державної адміністрації І.Махашілову.

5.Управлінню Держкомзему у Сокальському районі (С.Шевчук), виконкому Корчівської сільської ради внести зміни в земельно-облікові документи.

6.Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови районної державної адміністрації І.Махашілова.

Голова районної державної адміністрації
М.І.МИСАК


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше