Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа-02.04.2012р.

ДОРУЧЕННЯ
ЗАСТУПНИКА ГОЛОВИ СОКАЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
від 30 березня 2012 року № 8
м.Сокаль

Враховуючи рішення "Комітету доступності", Протокол від 13 березня 2012 року, та розпорядження голови Сокальської райдержадміністрації від 16 лютого 2012 року №56 "Про додаткові невідкладні заходи щодо створення сприятливих умов для життєдіяльності осіб з обмеженими фізичними можливостями", розпорядження голови Сокальської райдержадміністрації від 2 грудня 2011 року №696 "Про виконання заходів щодо забезпечення безперешкодного доступу осіб з обмеженими фізичними можливостями до об`єктів громадського та житлового призначення за 2011 рік":

В.Огінському

1.Проводити постійний моніторинг пристосування запланованих об`єктів житлового та громадського призначення до безперешкодного доступу осіб з обмеженими фізичними можливостями в 2012 році у Сокальському районі про що інформувати головне управління соціального захисту населення Львівської облдержадміністрації.

ТЕРМІН: УПРОДОВЖ 2012 РОКУ

А.Каліщуку, Р.Монастирському, М.Баралус,

Л.Фарин, М.Бугаю, І.Дещаківському

2.Інформувати управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації про проведену роботу щодо пристосування підпорядкованих об`єктів для доступу маломобільних груп населення.

ТЕРМІН: ЩОКВАРТАЛЬНО, ДО 5 ЧИСЛА МІСЯЦЯ, ЯКИЙ ПЕРЕДУЄ КВАРТАЛУ

Б.Зарічному

3.Провести роботи з пониження бордюр на вулицях м. Сокаль.

ТЕРМІН: ІІ КВАРТАЛ 2012 РОКУ

4.Пристосувати підпорядковані комунальні підприємства до вимог по доступності маломобільних груп населення.

ТЕРМІН: УПРОДОВЖ 2012 РОКУ

Рекомендувати Сокальській районній раді (І.Дацюк)

5.Провести роботу з органами місцевого самоврядування району щодо пристосування приміщень органів місцевого самоврядування та підпорядкованих їм об`єктів для доступності маломобільних груп населення.

6.Контроль за виконанням доручення залишаю за собою.

Заступник голови районної державної адміністрації
Н.П.КАРТАШОВА


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше