Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа – 10.06.2019 року

СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

7 червня 2019 року м.Сокаль № 186

Про внесення змін у додаток до розпорядження голови районної державної адміністрації від 28 березня 2013 року №135

У зв’язку з кадровими змінами:

1.Внести зміни у додаток до розпорядження голови районної державної адміністрації від 28 березня 2013 року №135 «Про утворення архітектурно - містобудівної ради при відділі містобудування та архітектури Сокальської районної державної адміністрації» та викласти склад архітектурно-містобудівної ради при відділі містобудування та архітектури Сокальської районної державної адміністрації у новій редакції згідно з додатком.

2.Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови районної державної адміністрації від 3 січня 2019 року №5 «Про внесення змін у додаток 1 до розпорядження голови районної державної адміністрації від 28 березня 2013 року №135».

3.Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови районної державної адміністрації відповідно до розподілу функціональних обов’язків.

Голова районної державної

адміністрації А.П.ДЯЧЕНКО


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше