Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа – 06.06.2019 року

СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

4 червня 2019 року м.Сокаль № 183

Про створення комісії з перевірки наявності, відбору для зберігання і знищення документів з грифом обмеження доступу «Для службового користування» у 2019 році

Відповідно до статті 6 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», пункту 108 постанови Кабінету Міністрів України від 19 жовтня 2016 року №736 «Про затвердження Типової інструкції про порядок ведення обліку, зберігання, використання і знищення документів та інших матеріальних носіїв інформації, що містять службову інформацію», пункту 94 розпорядження голови райдержадміністрації від 7 лютого 2017 року №50 «Про затвердження Інструкції про порядок ведення обліку, зберігання, використання і знищення документів та інших матеріальних носіїв інформації, що містять службову інформацію, в районній державній адміністрації», з метою проведення перевірки:

1.Створити комісію з перевірки наявності, відбору для зберігання і знищення документів з грифом обмеження доступу «Для службового користування» у 2019 році у складі згідно з додатком.

2.Встановити термін проведення перевірки наявності, відбору для зберігання і знищення документів з грифом обмеження доступу «Для службового користування» з 5 до 7 червня 2019 року.

3.За результатами перевірки скласти Акт наявності, відбору для зберігання і знищення документів з грифом обмеження доступу «Для службового користування» та подати голові райдержадміністрації на затвердження.

4.Визнати такими, що втратили чинність, розпорядження голови райдержадміністрації від 30 жовтня 2017 року №462 «Про створення комісії по перевірці наявності, відбору для зберігання і знищення документів з грифом обмеження доступу «Для службового користування», розпорядження голови райдержадміністрації від 16 травня 2018 року №283 «Про проведення перевірки наявності, відбору для зберігання і знищення документів з грифом обмеження доступу «Для службового користування» у 2018 році».

5.Контроль за виконанням розпорядження покласти на керівника апарату районної державної адміністрації В.Левандовську.

Голова районної державної

адміністрації А.П.ДЯЧЕНКО


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше