Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа – 14.05.2019 року

СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

13 травня 2019 року м.Сокаль № 145

Про виділення одноразової грошової

допомоги особам, які постраждали

внаслідок пожежі

Відповідно до статей 6, 13, 17, 23, 25, 31, 39 Закону України “Про місцеві державні адміністрації“, статті 22 Бюджетного Кодексу України, розпорядження Сокальської районної державної адміністрації від 25 квітня 2019 року №125 “Про утворення комісії щодо надання одноразової грошової допомоги особам, які постраждали внаслідок пожежі“, рішення ХХХVІ сесії VІІ скликання Сокальської районної ради від 21 грудня 2018 року №703 “Про затвердження Програми соціального захисту окремих категорій населення Сокальського району на 2019 рік“ із змінами, враховуючи протокольне рішення комісії щодо надання одноразової грошової допомоги особам, які постраждали внаслідок пожежі від 7 травня 2019 року, та з метою надання соціальної підтримки особам, які постраждали та зазнали збитків внаслідок пожежі:

1.Виділити одноразову грошову допомогу для подолання наслідків пожежі Масловській Ользі Анатоліївні, жительці вул.Шахтарська, 39, с.Глухів Сокальського району, особі, яка постраждала внаслідок пожежі, у розмірі 10000,00 грн. (десять тисяч гривень 00 копійок).

2.Головному розпоряднику коштів управлінню соціального захисту населення районної державної адміністрації (В.Огінський), забезпечити виплату одноразової грошової допомоги.

3.Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови районної державної адміністрації М.Поліщука.

Голова районної державної

адміністрації А.П.ДЯЧЕНКО


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше