Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа – 10.05.2019 року

СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

8 травня 2019 року м.Сокаль № 137

Про реалізацію на регіональному рівні Національного плану заходів щодо неінфекційних захворювань для досягнення глобальних цілей сталого розвитку та утворення районної координаційної міжвідомчої ради з питань профілактики неінфекційних захворювань у Сокальському районі

Відповідно до статей 13, 22 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», на виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 26.07.2018 №530-р «Про затвердження Національного плану заходів щодо неінфекційних захворювань для досягнення глобальних цілей сталого розвитку», на виконання розпорядження голови Львівської обласної державної адміністрації від 01.04.2019 №282/0/5-19 «Про реалізацію на регіональному рівні Національного плану заходів щодо неінфекційних захворювань для досягнення глобальних цілей сталого розвитку та утворення районної координаційної міжвідомчої ради з питань профілактики неінфекційних захворювань», з метою організації міжсекторальної координації роботи з виконання Національного плану заходів щодо неінфекційних захворювань для досягнення глобальних цілей сталого розвитку у Сокальському районі, поліпшення стану здоров’я населення району, зокрема щодо неінфекційних захворювань, за рахунок обізнаності населення стосовно негативного впливу різних чинників зовнішнього середовища:

1.Затвердити План заходів з реалізації Національного плану заходів щодо неінфекційних захворювань для досягнення глобальних цілей сталого розвитку (далі - План заходів) у Сокальському районі, що додається.

2.Утворити районну координаційну міжвідомчу раду з питань профілактики неінфекційних захворювань при Сокальській районній державній адміністрації (далі - Координаційна рада) у складі згідно з додатком.

3.Затвердити Положення про районну координаційну міжвідомчу раду з питань профілактики неінфекційних захворювань при Сокальській районній державній адміністрації, що додається.

4.Затвердити Регламент роботи районної координаційної міжвідомчої ради з питань профілактики неінфекційних захворювань при Сокальській районній державній адміністрації, що додається.

5.Подавати щорічно до 25 грудня комунальному некомерційному підприємству Львівської обласної ради «Львівський обласний центр громадського здоров’я» звіт про проведену роботу щодо виконання рішень Координаційної ради, план роботи районної координаційної ради на наступний рік, план роботи районної координаційної ради на поточний рік і звіт про його виконання, протокольні рішення.

6.Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови районної державної адміністрації М.Поліщука.

Голова районної державної

адміністрації А.П.ДЯЧЕНКО


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше