Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа-22.03.2012р.

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
ГОЛОВИ СОКАЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
від 20 березня 2012 року № 141
м. Сокаль

Про внесення змін в додаток 1

до розпорядження голови

райдержадміністрації

від 7 березня 2006 року № 114

У зв’язку з кадровими змінами:

1.Внести зміни в додаток 1 до розпорядження голови райдержадміністрації від 7 березня 2006 року № 114 "Про створення комісії для упорядкування обліку юридичних осіб" та викласти склад комісії для упорядкування обліку юридичних осіб у новій редакції згідно з додатком.

2.Вважати таким, що втратив чинність, п. 1 розпорядження голови райдержадміністрації від 27 вересня 2010 року № 503 "Про внесення змін до розпорядження голови райдержадміністрації від 7 березня 2006 року № 114".

3.Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації В.Катерину.

Голова районної державної адміністрації
М.І.МИСАК


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше