Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа – 26.04.2019 року

СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

25 квітня 2019 року м.Сокаль № 125

Про утворення комісії щодо надання

одноразової грошової допомоги особам,

які постраждали внаслідок пожежі

Відповідно до статей 6, 13, 17, 23, 25, 31, 39 Закону України “Про місцеві державні адміністрації“, на виконання Програми соціального захисту окремих категорій населення Сокальського району на 2019 рік затвердженої рішенням XXХVI сесії VII скликання Сокальської районної ради від 21 грудня 2018 року №703, із змінами, та з метою забезпечення реалізації права на соціальний захист осіб, які постраждали внаслідок пожежі:

1.Утворити комісію щодо надання одноразової грошової допомоги особам, які постраждали внаслідок пожежі, у складі згідно з додатком.

2.Затвердити Порядок надання одноразової грошової допомоги особам, які постраждали внаслідок пожежі, що додається.

3.Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Голова районної державної

адміністрації А.П.ДЯЧЕНКО


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше