Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа-20.03.2012р.

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
ГОЛОВИ СОКАЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
від 19 березня 2012 року № 135
м. Сокаль

Про реєстрацію колективних договорів,
змін та доповнень до колективного договору

Згідно із Законом України “Про колективні договори і угоди”, Положенням про порядок повідомної реєстрації галузевих і регіональних угод, колективних договорів, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 5 квітня 1994 року №225, поданими документами:

1.Зареєструвати колективний договір між уповноваженим власником органом та профспілковим комітетом Лешківського психоневрологічного інтернату на 2012-2013 роки.

2.Зареєструвати колективний договір між адміністрацією та трудовим колективом ПП "Рокос" на 2012 рік.

3.Зареєструвати зміни та доповнення до колективного договору між адміністрацією ВП шахта "Відродження" ДП "Львіввугілля", первинною профспілковою організацією ППВП України ВП шахта "Відродження" та первинною профспілковою організацією Незалежної профспілки гірників ВП шахта "Відродження" (в редакції 2010 року).

4.Сторонам колективного договору врахувати, що відповідно до ст.16 Кодексу законів про працю України умови колективного договору, що погіршують порівняно з чинним законодавством і угодами становище працівників, є недійсними.

Голова районної державної адміністрації
М.І.МИСАК


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше