Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа – 29.03.2019 року

СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

29 березня 2019 року м.Сокаль № 95

Про виконання бюджету

Сокальського району за 2018 рік

Відповідно до статті 6 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, на виконання рішення Колегії райдержадміністрації від 26 березня 2019 року №2 “Про виконання бюджету Сокальського району за 2018 рік”:

1.Органам місцевого самоврядування району:

1.1.Активізувати роботу із використання внутрішніх резервів наповнення місцевих бюджетів шляхом легалізації виплати заробітної плати та недопущення виплати заробітної плати нижче встановленого державою мінімуму, збільшенню бази оподаткування суб’єктів господарювання, повнотою сплати акцизного податку від роздрібної торгівлі підакцизними товарами суб’єктами господарювання, які здійснюють роздрібну торгівлю підакцизними товарами.

1.2.Переглянути можливість щодо збільшення встановлених ставок оподаткування земельного податку, орендної плати за землю, податку на нерухоме майно, відмінне від землі.

1.3.Провести звірку з Міськрайонним управлінням у Сокальському районі та м.Червонограді ГУ Держгеокадастру у Львівській області землекористувачів, які користуються земельними ділянками без належно оформлених правовстановлюючих документів на землю, та вжити заходів щодо забезпечення своєчасного оформлення документів.

1.4.Звірити та подати в Червоноградське управління ГУ ДФС у Львівській області інформацію про власників житлової нерухомості (квартир понад 300 кв.м та будинків понад 500 кв.м).

2.Районній робочій групі з питань забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати вести моніторинг суб’єктів господарської діяльності, які декларують виплату заробітної плати працівникам у розмірі нижчому від законодавчо встановленої мінімальної зарплати, використовують працю не облікованих найманих працівників та здійснюють виплату зарплати «у конвертах». З метою збільшення надходжень до місцевих бюджетів сприяти у контрольно-економічній роботі Держпраці в частині надання всебічної інформації щодо платників, а також делегувати працівників для участі у перевірках.

3.Робочій групі по контролю за повнотою сплати акцизного податку від роздрібної торгівлі підакцизними товарами суб’єктами господарювання, які здійснюють роздрібну торгівлю підакцизними товарами на території району на постійній основі, проводити моніторинг територій на предмет виявлення суб’єктів господарювання, які здійснюють торгівлю підакцизними товарами без наявності відповідних ліцензій на здійснення продажу алкогольних напоїв та тютюнових виробів відповідно без сплати акцизного податку.

4.Червоноградському управлінню Головного управління ДФС у Львівській області проаналізувати наявний борг з податків і платежів, що зараховуються до місцевих бюджетів. Вжити заходів і домогтися скорочення обсягу зазначеного боргу.

5.Зобов’язати керівників бюджетних установ та рекомендувати сільським, міським, селищному головам:

5.1.Забезпечити виконання планових завдань по власних надходженнях бюджетних установ та суттєво збільшити фактичні надходження цих платежів.

5.2.Вжити заходів щодо забезпечення мінімальних гарантій оплати праці та ефективного використання бюджетних коштів на проплату єдиного соціального внеску.

5.3.Завершити роботу щодо запровадження казначейського обслуговування через систему дистанційного обслуговування "Клієнт Казначейство - Казначейство".

6.Головним розпорядникам коштів районного бюджету, керівникам бюджетних установ:

6.1.З метою економного і раціонального використання коштів не допускати збільшення чисельності працівників у бюджетних установах та комунальних закладах району, що склалась на 1 січня 2019 року, крім випадків збільшення мережі установ (управлінь, відділень, класів, груп, тощо) відповідно до чинного законодавства.

6.2.Вжити заходів щодо раціонального використання коштів на оплату енергоносіїв, зокрема послуг теплопостачання сторонніми організаціями, не допускати кредиторської заборгованості по їх оплаті, моніторити використання енергоносіїв в межах затверджених лімітів та вжити заходів щодо їх економного використання в натуральних і грошових показниках.

6.3.Забезпечити здійснення фактичних видатків на заробітну плату, включаючи премії та інші види заохочень чи винагород, матеріальну допомогу, лише у межах фонду заробітної плати, затвердженого у кошторисах по загальному та спеціальному фондах.

6.4.Щомісячно до 3 числа надавати фінансовому управлінню інформацію про структуру фактично нарахованої заробітної плати.

7.Фінансовому управлінню районної державної адміністрації провести детальний аналіз виконання бюджету району в розрізі місцевих рад та напрацювати пропозиції щодо наповнення місцевих бюджетів до 1 травня 2019 року.

8.Загальному відділу апарату райдержадміністрації (Г.Васьків) оприлюднити на офіційному веб – сайті райдержадміністрації інформацію про виконання бюджету Сокальського району за 2018 рік.

9.Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Заступник голови районної

державної адміністрації М.П.ПОЛІЩУК


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше